Нові Умови використання Youtube - Новые условия использования Youtube

Нові Умови використання Youtube - Новые условия использования Youtube 0
Дякуємо, що користуєтеся платформою YouTube і її продуктами, сервісами та функціями (далі разом – «Сервіс»).
Наш Сервіс
Сервіс дає змогу знаходити, переглядати та надсилати відео й інший контент, є своєрідним форумом, де можна спілкуватися, ділитися інформацією та надихати інших людей у всьому світі, а також слугує платформою для поширення оригінального контенту як відомих, так і невідомих рекламодавців і творців. У нашому довідковому центрі можна знайти докладну інформацію про продукти та способи їх використання, зокрема про YouTube Kids, Партнерську програму YouTube, платні підписки та покупки на YouTube. Ви також можете ознайомитися з матеріалом про перегляд контенту на інших пристроях, як-от телевізорі, ігровій консолі чи навіть Google Home.
Постачальник Сервісу
Сервіс пропонує компанія Google LLC, яка діє за законодавством штату Делавер; адреса головного офісу: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 (згадуватиметься в цьому документі як «YouTube», «ми», «нас» або «наш»).  Згадані в цих умовах «Партнери» YouTube – це інші компанії групи Alphabet Inc.
Чинні умови
Використання Сервісу регулюється цими умовами, правилами спільноти YouTube, а також положеннями Політики та Правил щодо безпеки й авторських прав (далі разом – «Угода»). Ваша Угода з нами також охоплює правила розміщення реклами на YouTube, якщо ви надаєте Сервісу послуги реклами або спонсорства чи додаєте платну рекламу у свій Контент.
Уважно прочитайте Угоду та переконайтесь, що добре її розумієте. Якщо ви не розумієте Угоду або не приймаєте якусь її частину, ви не можете використовувати Сервіс.
Хто може використовувати Сервіс?
Вікові обмеження
Сервісом можуть користуватися особи, яким виповнилося 13 років.
Діти будь-якого віку можуть використовувати додаток YouTube Kids (за доступності), якщо їм надано дозвіл одним із батьків або законним опікуном.
Дозвіл одного з батьків або опікуна
Користувачам віком до 18 років потрібно отримувати дозвіл на використання Сервісу від батьків або опікунів, які мають прочитати цю Угоду разом із дитиною.
Якщо ви мати чи батько або законний опікун користувача, якому ще не виповнилося 18 років, і дозволяєте дитині використовувати Сервіс, на вас поширюються умови цієї Угоди, і ви несете відповідальність за те, як дитина ним користується. Інструменти й ресурси, за допомогою яких можна налаштувати використання YouTube для всієї сім'ї, можна знайти в довідковому центрі й через Family Link.
Компанії
Використовуючи Сервіс від імені компанії або іншої організації, ви підтверджуєте, що маєте відповідні повноваження діяти від імені такої особи, а також те, що така особа приймає цю Угоду.
Використання вами Сервісу
Контент Сервісу
Контент Сервісу охоплює відео, аудіо (як-от музику й інші звукові записи), графіку, фотографії, текст (зокрема, коментарі та сценарії), фірмове оформлення (включно з комерційними найменуваннями, торговельними марками, знаками обслуговування й логотипами), інтерактивні функції, програмне забезпечення, показники й інші матеріали, надані вами, YouTube чи третьою особою (далі разом – «Контент»). Контент може бути розміщено в Сервісі користувачами, а YouTube надає послуги з розміщення такого Контенту. За Контент несе відповідальність особа чи організація, яка завантажила його в Сервіс. Якщо ви побачите Контент, який, на вашу думку, не відповідає цій Угоді, наприклад порушує правила спільноти або закон, повідомте нас про це.
Облікові записи Google і канали YouTube
Без облікового запису Google Сервісом можна користуватися частково, зокрема переглядати й шукати Контент. Однак обліковий запис Google потрібен, щоб користуватися певними функціями: ставити відео оцінки «подобається», підписуватися на канали, створювати власний канал тощо. Щоб створити обліковий запис Google, дотримуйтеся цих вказівок.
Створивши канал YouTube, ви отримаєте доступ до додаткових функцій і переваг, як-от завантаження відео, коментування та створення списків відтворення. Тут описано, як створити власний канал YouTube.
Щоб захистити обліковий запис Google, не повідомляйте нікому свій пароль і не використовуйте його в програмах сторонніх розробників. Дізнайтеся, як покращити захист облікового запису Google, зокрема в тому разі, якщо ви дізнаєтеся про несанкціоноване використання свого пароля чи облікового запису Google.
Ваша інформація
У нашій Політиці конфіденційності пояснюється, як ми обробляємо персональні дані та захищаємо конфіденційність, коли ви користуєтеся Сервісом. У Повідомленні про конфіденційність YouTube Kids наведено додаткову інформацію про забезпечення конфіденційності в додатку YouTube Kids.
Ми оброблятимемо будь-який завантажений вами в Сервіс аудіо- або аудіовізуальний контент згідно з Порядком обробки персональних даних YouTube, окрім випадків, коли ви завантажуєте такий контент лише для особистих або домашніх потреб. Докладніше.
Дозволи й обмеження
Отримавши доступ до Сервісу, ви можете ним користуватися за умови дотримання Угоди та законодавства. Можна переглядати або слухати Контент для особистих некомерційних потреб, а також показувати відео YouTube за допомогою вставного програвача YouTube.
До використання Сервісу застосовуються наведені нижче обмеження. Ви не маєте дозволу:
переглядати, відтворювати, завантажувати, розповсюджувати, передавати, транслювати, показувати, продавати, надавати ліцензію, змінювати, модифікувати чи інакше використовувати будь-яку частину Сервісу або Контенту, окрім випадків, коли ви: a) маєте спеціальний дозвіл Сервісу; б) маєте попередній письмовий дозвіл YouTube і (якщо це необхідно) відповідних правовласників; в) маєте дозвіл відповідно до чинного законодавства;
обходити, вимикати Сервіс, взаємодіяти з ним у шахрайський спосіб чи інакше втручатися в його роботу (або намагатися виконати будь-яку з цих дій), зокрема стосовно функцій, пов'язаних із безпекою, і функцій, які: а) забороняють або обмежують використання чи копіювання Контенту; б) накладають обмеження на використання Сервісу чи Контенту;
використовувати будь-які автоматичні засоби доступу до Сервісу (як-от роботи, мережі роботів або збирачів пошукових запитів), крім випадків використання: а) загальнодоступних пошукових систем відповідно до файлу robots.txt YouTube; б) за наявності попереднього письмового дозволу YouTube; в) згідно з чинним законодавством;
збирати або використовувати будь-які особисті дані (наприклад, імена користувачів) без дозволу відповідної особи, окрім випадків, описаних у розділі 3 вище;
використовувати Сервіс для розповсюдження небажаного рекламного контенту чи масової розсилки небажаних пропозицій (спаму);
спотворювати показники справжньої зацікавленості користувачів Сервісом або заохочувати до цього інших людей, пропонуючи як винагороду кошти або бонуси, шляхом збільшення кількості переглядів відео, оцінок «подобається» та «не подобається», підвищення кількості підписок каналу та іншими способами маніпулювання показниками;
зловживати процедурами оскарження, повідомлення про порушення чи апеляції, надсилаючи, зокрема, необґрунтовані, сутяжницькі або легковажні заявки;
проводити в Сервісі чи за його допомогою конкурси, які не відповідають правилам і вимогам щодо проведення конкурсів на YouTube;
використовувати Сервіс для перегляду або прослуховування Контенту з іншою метою, крім особистого некомерційного використання (зокрема, не можна публічно відтворювати відео чи слухати музику із Сервісу);
використовувати Сервіс, щоб: а) продавати будь-яку рекламу, грошову підтримку або рекламні акції, розміщені в Сервісі/Контенті, біля або всередині них, окрім тих випадків, коли це дозволено рекламною політикою YouTube (як-от відповідний продакт-плейсмент); б) продавати рекламу, грошову підтримку або рекламні акції на будь-якій сторінці, сайті або в додатку, що містить виключно Контент із Сервісу, і в тому разі, якщо подібний продаж переважно спирається на Контент із Сервісу (наприклад, продавати рекламу на веб-сторінці, де єдиним цінним контентом є відео YouTube).
Застереження про збереження прав
Усі права, які чітко не надаються вам за цією Угодою, залишаються правами YouTube або відповідних правовласників. Наприклад, користування Сервісом не надає вам жодних прав інтелектуальної власності на Контент, доступ до якого ви отримуєте (включно з будь-якими елементами бренду, які використовуються чи відображаються в Сервісі).
Зміни в Сервісі
YouTube постійно змінює та вдосконалює Сервіс. Також ми можемо припинити підтримку Сервісу чи будь-якої його частини або видозмінити його, щоб покращити його ефективність або безпеку, змінити принципи роботи або функцій, узгодити його із законодавством або запобігти незаконній діяльності чи зловживанню нашими системами. Ми завжди враховуватимемо вплив таких змін на використання Сервісу та врівноважуватимемо його. За можливості ми надсилатимемо сповіщення про припинення підтримки Сервісу чи внесення в нього істотних змін, які можуть суттєво вплинути на використання Сервісу. Однак у деяких випадках ми можемо вносити подібні зміни, не надсилаючи сповіщення, як-от у разі покращення безпеки та функціональності Сервісу, запобігання зловживанням чи дотримання наших юридичних вимог.
Ваш контент і поведінка
Завантаження Контенту
Власники каналів YouTube можуть завантажувати Контент у Сервіс. Ви можете використовувати власний Контент для просування своєї компанії чи творчого підприємства. Увесь Контент, який ви вирішили завантажити в Сервіс, має відповідати цій Угоді та законодавству. Наприклад, надісланий Контент не має містити об'єктів права інтелектуальної власності третіх осіб (як-от матеріалів, захищених авторським правом), якщо це не дозволено відповідною особою чи в інший законний спосіб. Ви несете юридичну відповідальність за надісланий у Сервіс Контент. Ми можемо використовувати автоматизовані системи для аналізу вашого Контенту, щоб виявляти порушення та зловживання, як-от спам, шкідливе програмне забезпечення та незаконний контент.
Надані вами права
Ви повністю зберігаєте права власності на свій Контент. Одним словом, усе, що належить вам, залишається у вашій власності. Однак ви маєте надати певні права YouTube та іншим користувачам Сервісу, як описано нижче.
Надання ліцензії YouTube
Надсилаючи Контент у Сервіс, ви надаєте YouTube глобальну, невиключну, таку, що не вимагає сплати роялті та що може бути передана та субліцензована, ліцензію на використання Контенту (включно з правом його відтворювати, розповсюджувати, змінювати, показувати та виконувати) з метою забезпечення роботи, просування й удосконалення Сервісу.
Надання ліцензії іншим користувачам
Також ви надаєте всім іншим користувачам глобальну, невиключну, таку, що не вимагає сплати роялті, ліцензію на доступ до Контенту в Сервісі та використання Контенту (включно з правом його відтворювати, розповсюджувати, змінювати, показувати та виконувати) лише в разі ввімкнення відповідної функції Сервісу.
Термін дії ліцензії
Термін дії наданих вами ліцензій триває до вилучення Контенту, як описано нижче. Після вилучення Контенту ліцензії не діятимуть, якщо інше не передбачено роботою Сервісу, законодавством або використанням Контенту, дозвіл на яке було отримано до вилучення.  Наприклад, у разі вилучення вами Контенту YouTube не зобов'язаний: а) відкликати Контент, який інші користувачі завантажили для перегляду в режимі офлайн протягом обмеженого часу, скориставшись відповідною функцією Сервісу; б) видаляти його копії, які ми маємо зберігати з юридичних міркувань.
Вилучення Контенту
Ви можете будь-коли вилучити свій Контент із Сервісу. Перш ніж вилучити Контент, можна завантажити його на свій пристрій. Ви повинні вилучити Контент, якщо у вас більше немає прав, які вимагаються цими умовами.
Вилучення Контенту з боку YouTube
Якщо в нас є обґрунтовані підстави вважати, що Контент порушує цю Угоду чи може зашкодити YouTube, нашим користувачам або третім особам, ми можемо вилучити або видалити відповідну частину або весь такий Контент. Ви отримаєте повідомлення з поясненням таких дій, якщо немає обґрунтованих підстав вважати, що це: а) є порушенням закону або вимоги правоохоронного органу чи інакше може стати причиною притягнення YouTube або наших Партнерів до юридичної відповідальності; б) може зашкодити розслідуванню або цілісності чи роботі Сервісу; в) може завдати шкоди будь-якому користувачу, іншій третій особі, YouTube або нашим Партнерам. Докладніше про повідомлення про порушення, включно з процедурою оскарження, читайте на сторінці вирішення проблем у довідковому центрі.
Захист авторських прав
У Центрі авторських прав YouTube власники авторських прав можуть ознайомитися з інформацією, яка допоможе їм управляти своїми об'єктами інтелектуальної власності в мережі. Якщо ви вважаєте, що ваші авторські права було порушено в Сервісі, надішліть нам запит.
Ми реагуємо на повідомлення про ймовірні порушення авторських прав відповідно до процедури, описаної в Центрі авторських прав YouTube, де також описано, як розв'язати проблему попередження щодо порушення авторських прав. Відповідно до політики YouTube, ми можемо за відповідних обставин припинити доступ до Сервісу користувачів, які є злісними порушниками.
Блокування та припинення дії облікового запису
Припинення дії облікового запису користувачем
Можна будь-коли припинити використання Сервісу. Також можна видалити Сервіс зі свого облікового запису Google – у такому разі буде закрито ваш канал YouTube і вилучено ваші дані (з можливістю спершу завантажити їх на свій пристрій).
Блокування та припинення дії облікового запису з боку YouTube із певної причини
YouTube може заблокувати або припинити дію вашого доступу, вашого облікового запису Google або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу загалом чи до його частини, якщо: а) ви суттєво або неодноразово порушили цю Угоду; б) ми зобов'язані це зробити відповідно до законодавства чи за ухвалою суду; в) у нас є обґрунтовані підстави вважати, що було вчинено певні дії, які можуть стати причиною притягнення будь-якого користувача, іншої третьої особи YouTube або наших Партнерів до відповідальності чи нашкодити їм.
Припинення дії облікового запису з боку YouTube через зміни в Сервісі
YouTube може припинити дію вашого доступу або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу загалом або до його частини, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що надавати вам Сервіс комерційно недоцільно.
Сповіщення про блокування чи припинення дії облікового запису
Ви отримаєте повідомлення з поясненням блокування чи припинення дії вашого облікового запису з боку YouTube, якщо немає обґрунтованих підстав вважати, що це: а) є порушенням закону або вимоги правоохоронного органу чи інакше може стати причиною притягнення YouTube або наших Партнерів до юридичної відповідальності; б) може зашкодити розслідуванню або цілісності чи роботі Сервісу; в) може завдати шкоди будь-якому користувачу, іншій третій особі, YouTube або нашим Партнерам. Якщо YouTube припиняє дію вашого доступу до Сервісу через зміни в ньому, ви отримаєте достатньо часу (якщо це обґрунтовано можливо), щоб експортувати свій Контент із Сервісу.
Наслідки блокування чи припинення дії облікового запису
Якщо ваш обліковий запис Google заблоковано або доступ вашого облікового запису Google до Сервісу обмежено, ви можете й надалі користуватися певними функціями Сервісу (наприклад, лише переглядом) без облікового запису, а ця Угода застосовуватиметься під час такого використання. Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис Google заблоковано помилково, надішліть апеляцію, заповнивши цю форму.
Програмне забезпечення Сервісу
Програмне забезпечення, доступне для завантаження
Якщо для роботи Сервісу потрібно завантажити програмне забезпечення (як-от додаток YouTube Studio) чи таке програмне забезпечення є складовою частиною Сервісу, ви надаєте йому дозвіл автоматично оновлюватися на вашому пристрої відразу після появи нової версії чи функції відповідно до налаштувань пристрою. Якщо на програмне забезпечення не поширюються додаткові умови щодо надання ліцензії, YouTube надає вам особисту, глобальну, таку, що не вимагає сплати роялті та що не може бути передана, невиключну ліцензію на використання програмного забезпечення, наданого вам YouTube у межах користування Сервісом. Ця ліцензія призначена виключно для надання вам можливості користування Сервісом, який надається YouTube, і отримання від нього вигод у межах, визначених цією Угодою. Забороняється копіювати, змінювати, поширювати, продавати чи здавати в оренду будь-яку частину програмного забезпечення, а також здійснювати зворотну розробку чи намагатися отримати вихідний код такого програмного забезпечення, окрім випадків, коли такі обмеження суперечать законодавству, або за наявності письмового дозволу YouTube.
Відкритий код
Деяке програмне забезпечення, що використовується в нашому Сервісі, може пропонуватися на умовах ліцензії відкритого коду, яку ми надаватимемо вам. Ліцензія відкритого коду може містити положення, які чітко анулюють окремі пункти цих умов, тому уважно ознайомтеся зі змістом таких ліцензій.
Інші юридичні умови
Гарантія
Ми надаємо Сервіс добросовісно та на належному професійному рівні.
Застереження
За законом споживачі мають певні права, які не може бути відчужено чи змінено відповідно до умов договору. Жодне положення цієї Угоди не впливає на права, які ви маєте як споживач. Якщо інше не передбачено цією Угодою або законом, YouTube не надає жодних спеціальних гарантій щодо Сервісу. Наприклад, ми не надаємо гарантій щодо: контенту, наданого в межах Сервісу; певних функціональних можливостей Сервісу, його точності, надійності, доступності або здатності задовольняти ваші потреби; того, що Контент, надісланий вами Сервісу, буде доступним чи зберігатиметься в Сервісі.
Обмеження відповідальності
Усі користувачі: Жодне положення цієї Угоди не виключає та не обмежує відповідальність жодної зі сторін за: смерть або травму особи; шахрайство; навмисне введення в оману; будь-яку відповідальність, що не виключається та не обмежується за законом.
У межах, установлених чинним законодавством, YouTube і Партнери не несуть відповідальність за:
 збитки, які не було заподіяно в результаті порушення положень цієї Угоди з боку YouTube чи Партнерів;
будь-які збитки або шкоду, які на час укладання цієї Угоди між вами та YouTube не були обґрунтовано передбачуваним наслідком порушення положень цієї Угоди з боку YouTube чи Партнерів;
Контент, надісланий будь-яким користувачем, а також наклепницьку, образливу чи протизаконну поведінку будь-якого користувача.
Лише комерційні користувачі: Якщо ви використовуєте Сервіс з метою ведення торгівлі, підприємницької діяльності, у мистецьких або професійних цілях (далі – «Комерційний користувач») у межах, установлених чинним законодавством, до вас також застосовуються наведені нижче обмеження відповідальності:
YouTube і Партнери не несуть відповідальність за упущену вигоду, доходи чи дані; утрату можливостей або очікуваних заощаджень; непрямі чи штрафні збитки (у всіх випадках, незалежно від того, чи можна було їх передбачити).
Сукупна відповідальність YouTube і Партнерів за будь-якими претензіями, пов'язаними із Сервісом, обмежується: (а) сумою доходу, сплаченого вам YouTube за використання вами Сервісу за 12 місяців до дати сповіщення про претензію, яке ви надіслали YouTube у письмовій формі, або (b) 500 євро (залежно від того, що більше).
Посилання на сторонніх розробників
Сервіс може містити посилання на сайти та онлайн-сервіси сторонніх розробників, якими YouTube не володіє та не керує. YouTube не має змоги керувати та не несе відповідальності за такі сайти й онлайн-сервіси. Будьте обережні, коли переходитимете із Сервісу за цими посиланнями; радимо ознайомитися з умовами й політикою конфіденційності кожного такого сайту та онлайн-сервісу сторонніх розробників.
Про цю Угоду
Внесення змін у цю Угоду
Ми можемо змінювати положення цієї Угоди, зокрема відповідно до змін у нашому Сервісі, з юридичних або нормативно-правових причин чи з міркувань безпеки. YouTube намагатиметься (якщо це обґрунтовано можливо) заздалегідь попередити вас про всі суттєві зміни положень цієї Угоди та надати вам можливість ознайомитися з ними. Однак зміни, які стосуються нових доступних функцій Сервісу, або зміни, зумовлені юридичними причинами, може бути застосовано відразу, без сповіщення користувачів. Зміни не впливають на попередні показники. Якщо ви не погоджуєтеся на змінені положення, слід вилучити весь завантажений Контент і припинити користуватися Сервісом.
Продовження цієї Угоди
Коли ви припините використання Сервісу, до вас і надалі застосовуватимуться такі положення Угоди: "Інші юридичні умови", «Про цю Угоду»; термін дії наданих вами ліцензій у деяких випадках триватиме відповідно до розділу «Термін дії ліцензії».
Часткова недійсність положень
Якщо певне положення цієї Угоди припиняє діяти з будь-якої причини, це не впливає на будь-які інші положення.
Передача прав
YouTube може передати цю Угоду цілком або частково своєму Партнеру або, у разі продажу YouTube, третій особі.
Відмова від прав
Якщо ви порушили цю Угоду, однак ми не вжили негайних заходів, це не означає, що ми відмовляємося від певних прав, які можемо мати (наприклад, права вжити відповідних заходів у майбутньому).
Застосовне законодавство
На цю угоду та ваші відносини з YouTube за цією Угодою поширюються закони Великої Британії, і юридичні суперечки можуть розглядатися в судах Англії й Уельсу.
Якщо за вимогами обов'язкового місцевого законодавства розгляд суперечок за цією Угодою в судах Англії й Уельсу заборонено, їх можна розглянути в місцевих судах. Якщо за вимогами обов'язкового місцевого законодавства в місцевому суді заборонено розглядати суперечки за цією Угодою відповідно до законодавства Великої Британії, суперечки можна розглянути за законами вашої країни проживання.
Дата набуття чинності: 10 грудня 2019 р. (переглянути попередню версію)
Рубрика:
Авторское право:
Контент:
Содержание:
0
8
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...